Jeśli jesteś mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego i szukasz skutecznego centrum terapii uzależnień, zapraszamy do naszego ośrodka w Jordanowie Śląskim. Oferujemy dojazd i transport osoby, która zainteresowana jest pobytem w centrum, do naszego ośrodka.

Ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, takich jak alkohol, narkotyki czy też inne środki. W ośrodkach tych można skorzystać z różnych form terapii, które mają na celu pomoc w powrocie do normalnego życia.

Osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych często mają trudności w poradzeniu sobie ze swoim nałogiem. Dlatego też korzystanie z pomocy specjalistów może być dla nich bardzo pomocne. Ośrodek leczenia uzależnień oferuje pacjentom różne formy terapii, które mogą im pomóc w walce z nałogiem.

Ośrodek terapii uzależnień w Gorzowie Wielkopolskim to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na pomoc specjalistów. W ośrodku pracują terapeuci, którzy mają doświadczenie w leczeniu substancji psychoaktywnych. Oferujemy pacjentom różne formy terapii, które mogą im pomóc w poradzeniu sobie z nałogiem.

Pomoce, które oferujemy w ośrodku leczenia uzależnień, to między innymi:

– Terapia indywidualna

– Terapia grupowa

– Zajęcia edukacyjne

– Zajęcia sportowe i rekreacyjne

 

Terapia uzależnienia od hazardu Gorzów Wielkopolski

Ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu

Hazard generuje silne emocje, potrzeba zagrania bez względu na okoliczności jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Nałogowi hazardziści doprowadzają często siebie i swoje rodziny do bankructwa, uciekają się do nielegalnych sposobów pozyskiwania gotówki. Poświęcają coraz więcej czasu na granie zaniedbując pracę i rodzinę. Patologiczny hazard wymaga leczenia w ośrodku leczenia uzależnień.


 

Leczenie zakupoholizmu Gorzów Wielkopolski

Ośrodek leczenia uzależnienia od zakupów

Chęć poprawy nastroju poprzez zakupy i niemożność ich odroczenia często zwiastuje uzależnienie od zakupów. Niepohamowana chęć zakupu prowadząca następnie do wyrzutów sumienia, następnie znów poprawy swojego nastroju zakupami tworząc błędne koło. Brak utraty gotówki poprzez płacenie kartą tylko wzmacnia poczucie bezkarności do momentu utraty płynności finansowej.

W ośrodku leczenia uzależnień pomagamy w walce z zakupoholizmem.


 

Terapie nałogu od internetu, telefonu, komputera Gorzów Wielkopolski

Uzależnienie od komputera, Internetu i telefonu to jedno z uzależnień behawioralnych. Stała chęć pozostawania „w kontakcie”, gry komputerowe, czaty powodują zaburzenia relacji w realnym świecie. Wraz z postępem technologii osób uzależnionych przybywa silna i nieprzerwana chęć korzystania z technologii, Internetu, komputera czy telefonu wpływająca na samopoczucie jest informacją o możliwym problemie z uzależnieniem. W ośrodku leczenia uzależnień pomożemy znaleźć odpowiednią drogę aby wyjść na prostą.


 

Leczenie pracoholizmu Gorzów Wielkopolski

Ośrodek leczenia pracoholizmu

Pęd i tempo dzisiejszych czasów, dążenie do zarobienia jak najwyższej kwoty, perfekcjonizm, awans to czynniki popychają do zwiększenia czasu spędzanego spędzonego w pracy aż do utraty kontroli nad własnym zachowaniem na skutek przymusu. Zatarcie się granic między sferą życia prywatnego, a pracą, postrzeganie się tylko przez pryzmat osiągnieć i zarobionych pieniędzy ton właśnie pracoholizm. W naszym ośrodku pomożemy Ci zmierzyć się z problemem.
 

Terapia nawrotów. Pobyty motywujące

Skierowana jest do osób, które odbyły już podstawową terapię, ale czują, że zaczyna brakować im motywacji lub sytuacja życiowa zagraża powrotowi do nałogu.
 

Grupa wsparcia dla osób podczas terapii

Skierowana do osób, które odbyły już podstawową terapię, chcących uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach grupy terapii pogłębionej.

Do ośrodka terapii uzależnień zapraszamy również klientów m.in. z miast: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kaków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra, Warszawa i Wrocław.

Terapie przeprowadzamy w Ślężańskim Centrum Terapii w górach w komfortowym ośrodku leczenia uzależnień w Jordanowie Śląskim.