Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku i szukasz skutecznego centrum terapii uzależnień, zapraszamy do naszego ośrodka w Jordanowie Śląskim. Oferujemy dojazd i transport osoby, która zainteresowana jest pobytem w centrum, do naszego ośrodka.

Ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków oraz innych substancji. 

Terapia uzależnień polega na pomocy osobie uzależnionej w powrocie do normalnego życia. Osoba ta musi nauczyć się żyć bez substancji, której używała do tej pory. Jest to proces długotrwały i trudny, ale możliwy do zrealizowania. Ośrodek leczenia uzależnień zapewnia pacjentom wszelkie niezbędne środki do tego, aby mogli oni odzyskać zdrowie i spokój. Ośrodek pomaga także rodzinom pacjentów w przezwyciężeniu problemu. 

Pomożemy Ci przejść przez ten trudny czas i pomożemy Ci wrócić do zdrowia. Oferujemy profesjonalną pomoc w leczeniu uzależnień m.in. od alkoholu, narkotyków i leków, która obejmuje:

  • konsultacje medyczne,
  • terapie grupowe,
  • terapie indywidualne,
  • sesje psychoedukacyjne.

W ośrodku leczenie uzależnień znajdziesz pomoc od najlepszych specjalistów. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie i są gotowi pomóc Ci wrócić na właściwe tory. Pomożemy Ci rozpocząć nowe, lepsze życie.

 

Terapia uzależnienia od hazardu Białystok

Ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu

Hazard generuje silne emocje, potrzeba zagrania bez względu na okoliczności jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Nałogowi hazardziści doprowadzają często siebie i swoje rodziny do bankructwa, uciekają się do nielegalnych sposobów pozyskiwania gotówki. Poświęcają coraz więcej czasu na granie zaniedbując pracę i rodzinę. Patologiczny hazard wymaga leczenia w ośrodku leczenia uzależnień.


 

Leczenie zakupoholizmu Białystok

Ośrodek leczenia uzależnienia od zakupów

Chęć poprawy nastroju poprzez zakupy i niemożność ich odroczenia często zwiastuje uzależnienie od zakupów. Niepohamowana chęć zakupu prowadząca następnie do wyrzutów sumienia, następnie znów poprawy swojego nastroju zakupami tworząc błędne koło. Brak utraty gotówki poprzez płacenie kartą tylko wzmacnia poczucie bezkarności do momentu utraty płynności finansowej.

W ośrodku leczenia uzależnień pomagamy w walce z zakupoholizmem.


 

Terapie nałogu od internetu, telefonu, komputera Białystok

Uzależnienie od komputera, Internetu i telefonu to jedno z uzależnień behawioralnych. Stała chęć pozostawania „w kontakcie”, gry komputerowe, czaty powodują zaburzenia relacji w realnym świecie. Wraz z postępem technologii osób uzależnionych przybywa silna i nieprzerwana chęć korzystania z technologii, Internetu, komputera czy telefonu wpływająca na samopoczucie jest informacją o możliwym problemie z uzależnieniem. W ośrodku leczenia uzależnień pomożemy znaleźć odpowiednią drogę aby wyjść na prostą.


 

Leczenie pracoholizmu Białystok

Ośrodek leczenia pracoholizmu

Pęd i tempo dzisiejszych czasów, dążenie do zarobienia jak najwyższej kwoty, perfekcjonizm, awans to czynniki popychają do zwiększenia czasu spędzanego spędzonego w pracy aż do utraty kontroli nad własnym zachowaniem na skutek przymusu. Zatarcie się granic między sferą życia prywatnego, a pracą, postrzeganie się tylko przez pryzmat osiągnieć i zarobionych pieniędzy ton właśnie pracoholizm. W naszym ośrodku pomożemy Ci zmierzyć się z problemem.
 

Terapia nawrotów. Pobyty motywujące

Skierowana jest do osób, które odbyły już podstawową terapię, ale czują, że zaczyna brakować im motywacji lub sytuacja życiowa zagraża powrotowi do nałogu.
 

Grupa wsparcia dla osób podczas terapii

Skierowana do osób, które odbyły już podstawową terapię, chcących uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach grupy terapii pogłębionej.

Do ośrodka terapii uzależnień zapraszamy również klientów m.in. z miast: Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kaków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra, Warszawa i Wrocław.

Terapie przeprowadzamy w Ślężańskim Centrum Terapii w górach w komfortowym ośrodku leczenia uzależnień w Jordanowie Śląskim.