Jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa i szukasz skutecznego centrum terapii uzależnień, zapraszamy do naszego ośrodka w Jordanowie Śląskim. Oferujemy dojazd i transport osoby, która zainteresowana jest pobytem w centrum, do naszego ośrodka.

W ośrodku leczenia uzależnień dokładamy wszelkich starań, aby pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia. Jest to miejsce, w którym można leczyć się fizycznie i psychicznie. W ośrodku leczenia uzależnień stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zajmujemy się leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, substancji psychoaktywnych i innych substancji, a także od hazardu, zakupoholizmu oraz technologii. Oferujemy pomoc w formie terapii grupowej i indywidualnej. Dzięki temu możemy skutecznie pomagać naszym pacjentom w walce z uzależnieniami. Nasz ośrodek terapii uzależnień w Krakowie to idealne miejsce dla osób, które chcą skutecznie poradzić sobie z uzależnieniem. 

Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci wrócić do normalnego życia i funkcjonowania. Jeśli masz problem z uzależnieniem, nie wahaj się skontaktować z nami. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat naszych usług i możliwości leczenia.

 

Terapia uzależnienia od hazardu Kraków

Ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu

Hazard generuje silne emocje, potrzeba zagrania bez względu na okoliczności jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Nałogowi hazardziści doprowadzają często siebie i swoje rodziny do bankructwa, uciekają się do nielegalnych sposobów pozyskiwania gotówki. Poświęcają coraz więcej czasu na granie zaniedbując pracę i rodzinę. Patologiczny hazard wymaga leczenia w ośrodku leczenia uzależnień.


 

Leczenie zakupoholizmu Kraków

Ośrodek leczenia uzależnienia od zakupów

Chęć poprawy nastroju poprzez zakupy i niemożność ich odroczenia często zwiastuje uzależnienie od zakupów. Niepohamowana chęć zakupu prowadząca następnie do wyrzutów sumienia, następnie znów poprawy swojego nastroju zakupami tworząc błędne koło. Brak utraty gotówki poprzez płacenie kartą tylko wzmacnia poczucie bezkarności do momentu utraty płynności finansowej.

W ośrodku leczenia uzależnień pomagamy w walce z zakupoholizmem.


 

Terapie nałogu od internetu, telefonu, komputera Kraków

Uzależnienie od komputera, Internetu i telefonu to jedno z uzależnień behawioralnych. Stała chęć pozostawania „w kontakcie”, gry komputerowe, czaty powodują zaburzenia relacji w realnym świecie. Wraz z postępem technologii osób uzależnionych przybywa silna i nieprzerwana chęć korzystania z technologii, Internetu, komputera czy telefonu wpływająca na samopoczucie jest informacją o możliwym problemie z uzależnieniem. W ośrodku leczenia uzależnień pomożemy znaleźć odpowiednią drogę aby wyjść na prostą.


 

Leczenie pracoholizmu Kraków

Ośrodek leczenia pracoholizmu

Pęd i tempo dzisiejszych czasów, dążenie do zarobienia jak najwyższej kwoty, perfekcjonizm, awans to czynniki popychają do zwiększenia czasu spędzanego spędzonego w pracy aż do utraty kontroli nad własnym zachowaniem na skutek przymusu. Zatarcie się granic między sferą życia prywatnego, a pracą, postrzeganie się tylko przez pryzmat osiągnieć i zarobionych pieniędzy ton właśnie pracoholizm. W naszym ośrodku pomożemy Ci zmierzyć się z problemem.
 

Terapia nawrotów. Pobyty motywujące

Skierowana jest do osób, które odbyły już podstawową terapię, ale czują, że zaczyna brakować im motywacji lub sytuacja życiowa zagraża powrotowi do nałogu.
 

Grupa wsparcia dla osób podczas terapii

Skierowana do osób, które odbyły już podstawową terapię, chcących uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach grupy terapii pogłębionej.

Do ośrodka terapii uzależnień zapraszamy również klientów m.in. z miast: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra, Warszawa i Wrocław.

Terapie przeprowadzamy w Ślężańskim Centrum Terapii w górach w komfortowym ośrodku leczenia uzależnień w Jordanowie Śląskim.